Sponsorzy

Sponsorzy główni:

Adamed

Zapraszamy na stronę http://adamed.com.pl/pl oraz https://adamedsmartup.pl/

delta optical

Zapraszamy na stronę https://deltaoptical.pl/

Patronaty honorowe:

logo_pan

honor_patr_pol_outl

logo polityki 2016

 

 

Wydawnictwa:

REECE   URRY   CAIN  Biologia_okładka_150_dpi
WASSERMAN   MINORSKY   JACKSON

BIOLOGIA CAMPBELLA

ISBN 978-83-7818-716-5

Cena det. 199 zł

NAJLEPIEJ SPRZEDAJĄCY SIĘ PODRĘCZNIK BIOLOGII NA ŚWIECIE

Druga polska edycja fenomenalnego podręcznika biologii opracowanego przez zespół słynnych biologów amerykańskich. Perfekcyjna kompozycja materiału, mnóstwo doskonałych ilustracji, rzetelne opracowanie i przystępny język, to niezaprzeczalne atuty tej niezwykłej książki. To wydanie – zmienione, unowocześnione i znacznie poszerzone – zawiera najnowsze odkrycia i wyniki badań w tej błyskawicznie rozwijającej się gałęzi nauki, szczególnie w takich dziedzinach jak ewolucja, ekologia czy genetyka.

Podręcznik stanowi nieodzowną pomoc dla uczniów i studentów kierunków medycznych i biologiczno-chemicznych ale jest także pasjonującą  lekturą dla wszystkich tych, którzy po prostu są ciekawi świata i rządzących nim mechanizmów.

Zapraszamy na stronę www.biologiacampbella.pl oraz www.rebis.com.pl

 

ELDRA PEARL SOLOMON biologia villego
LINDA R. BERG, DIANA W. MARTIN

BIOLOGIA

ISBN: 978-83-7763-252-9

Cena det. 199 zł

Oficyna Wydawnicza MULTICO

Nowa „BIOLOGIA” to NAJLEPSZY NA ŚWIECIE PODRĘCZNIK BIOLOGII

Szczególną uwagę nowa „BIOLOGIA” zwraca na metodykę badań biologicznych. Przedstawia je m.in. na rycinach zatytułowanych „Metoda badawcza”. Przedstawiają one zwięźle i obrazowo ważne doświadczenia oraz procesy biologiczne, a także przebieg badań naukowych.

Klarowny układ treści nowej „BIOLOGII”, rozszerzony i udoskonalony materiał graficzny, a także prosty, przystępny i poprawny język ułatwiają studentom przyswajanie wiedzy. Służą temu celowi również umieszczone na końcu książki dodatki, w tym doskonałe, unikatowe objaśnienie konstrukcji terminów naukowych oraz słownik znakomicie wyjaśniający i systematyzujący nazewnictwo biologiczne.

Zapraszamy na stronę www.multicobooks.pl